Модель шосейного байка VR6 від Felt - комбінація точно вивіреної геометрії і компонентів виняткової якості, створена, щоб забезпечити райдеру можливість впоратися з будь-яким підйомом, довгим маршрутом або перегонами в межах міста.
Рама і вилка байка виготовлені з популярного матеріалу UHC (сталі з підвищеним вмістом вуглецю). Таке рішення призвело до підвищення міцності зі збереженням показників ваги на невеликому рівні.
Встановлено перемикачі і манетки Shimano, гальмівні ручки і дискову гідравліку від того ж бренду. 28-дюймові колеса обладнані ободами Felt Versatile Road, 2-міліметровими неіржавіючими спицями, покришками Vittoria Zaffiro.
Рама: Felt Variable Road UHC Advanced carbon fiber
Вилка: Felt Variable Road UHC Advanced carbon fiber monocoque construction
Кермо: Felt VR OS SuperLite Road VariableShape
Винос : Felt VR OS SuperLite
Підсідельний штир: Felt VR UHC Performance carbon fiber
Сідло: Felt Versatile Road
Педалі: Ні
Перемикачі: Shimano RS405, 20 швидкостей
Переднє перекидання: Shimano Tiagra braze-on
Заднє перекидання: Shimano Tiagra braze-on, 10 швидкостей
Гальма: Shimano RS405, дискові гідравлічні
Гальмівні ручки: Shimano RS405
Касета: Shimano, 10 швидкостей
Ланцюг: Shimano
Шатуни: FSA
Каретка : FSA
Обід: Felt
Втулки: Felt Versatile Road RSL3 Disc
Спиці: Нержавіюча сталь, 2 мм
Покришки: Vittoria Zaffiro Folding
Характеристики и комплектация товара могут изменяться изготовителем без уведомления. Характеристики и комплектация товара могут изменяться изготовителем без предупреждения.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Felt |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Без амортизаторов |
| Вилка | Велосипед Felt VR6 matte obsidian grey (carbon,white) 58cm |
| Диаметр колес | 28" |
| Задний переключатель | Shimano Tiagra long cage |
| Количество скоростей | 20 (2*10) |
| Материал рамы | Карбон |
| Размер рамы | L (170-185 см) |
| Состояние товара | Новый |
| Тип тормозов | Дисковые гидравлические |
- Цена: 104 160 ₴




