Велосипед Merida MISSION CX FORCE — кращий в лінійці циклокросовий байк від кращого виробника. Велосипед створений для топових гонок і здатний на великі звершення.
Виготовляється кращий велосипед для циклокросу Merida MISSION CX FORCE в п'яти розмірах (XS, S, M, L, XL), які розраховані на велосипедистів зі ростом від 150 до 195 см.
Рама велосипеда зроблена з карбонового волокна за фірмовою технологією NANO MATRIX CARBON. Вона забезпечує на 40% більшу міцність рами.
Вилка у велосипеда для циклокросу Merida MISSION CX FORCE також зроблена з карбону. Вона має конусний шток, а колесо в ній фіксується за допомогою порожнистої осі.
Віллсет у байка також карбоновий Vision SC 40DB. Це легкі і міцні колеса на осях, взуті в фолдінгову гуму Maxxis All Terrane. Колеса готові до бескамерної експлуатації.
Трансмісія представлена топовою групою навісного обладнання з електронним приводом Sram Force eTAP AXS.
Гальма у велосипеда дискові гідравлічні.
Купити велосипед Merida MISSION CX FORCE в Харкові та в Києві ви можете в магазині Velosklad.
Характеристики:
Рама: MISSION CX CF3, material: carbon, 700C wheelsize, 100x12 / 142x12mm axle standard, BB86 bottom bracket standard
Вилка: MISSION CX CF3
Кількість швидкостей: 12 (1 * 12)
Манетки: Sram Force eTAP AXS HRD
Задній перемикач: Sram Force eTap AXS, SS
Шатуни: Sram Force eTap AXS, 38 teeth, 170 mm-XS / S, 172.5 mm-M, 175 mm-L / XL
Ланцюг: Sram Force chain
Касета: CS XG 1270 D1, 10-33 teeth, 12 speed
Каретка: Sram Pressfit Dub
Гальма: дискові гідравлічні, Sram ED Force eTap AXS
Ротори: Sram DB ROTOR CLX R CNTRLOCK
Кермо: MERIDA TEAM SL, material: carbon
Винос: MERIDA EXPERT CC, material: aluminium, 31.8mm diameter, -5 ° stem angle, 80 mm-XS / S, 90 mm-M / L, 100 mm-XL
Рульова колонка: VP-B303AC Neck
Підсідельний штир: MERIDA TEAM SL, material: carbon, 27.2mm diameter, 15mm setback, S-Flex
Сідло: MERIDA EXPERT CC
Віллсет: Vision SC 40DB, 100x12mm width front hub, 142x12mm width rear hub, 19mm inner width, 40mm height, Centerlock
Покришки: Maxxis All Terrane, 700x33C, fold, tubless compatible
Ободи: MERIDA EXPERT CX, 19mm inner width, 24mm height
Спиці: Black stainless
Вага: 8,02 Kg (вага велосипеда заначена в ростовці M-L без педалей)
Гарантія: на раму довічна, на обладнання 24 місяці
Бренд: Merida
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Merida |
| Год выпуска | 2020 |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Без амортизаторов |
| Вес | 8.02 кг |
| Вилка | MISSION CX CF3 |
| Втулка задняя | Vision SC 40DB, 100x12mm width front hub, 142x12mm width rear hub, 19mm inner width, 40mm height, Centerlock |
| Диаметр колес | 28" |
| Задний переключатель | Sram Force eTAP AXS SS |
| Каретка | Sram Pressfit Dub |
| Кассета/Трещотка | CS XG 1270 D1, 10-33 teeth, 12 speed |
| Материал рамы | Карбон |
| Обода | Vision SC 40DB, 100x12mm width front hub, 142x12mm width rear hub, 19mm inner width, 40mm height, Centerlock |
| Покрышки | Maxxis All Terrane, 700x33C, fold, tubless compatible |
| Размер рамы | L (170-185 см) |
| Руль | MERIDA TEAM SL, carbon |
| Ручки переключения | Sram ED Force eTap AXS |
| Состояние товара | Новый |
| Тип тормозов | Дисковые гидравлические |
| Тормоза | Sram ED Force eTap AXS, hydraulic disc |
| Цепь | Sram Force chain |
| Шатуны | Sram Force eTAP AXS, 38 teeth, 175 mm |
- Цена: 194 796 ₴


