Шатуни SRAM NX Eagle виготовляються із застосуванням сучасних технологій, які забезпечують тиху та ефективну роботу трансмісії. Зірки X-Sync 2 мають квадратний профіль зубців, для кращої взаємодії з ланцюгом. Шатуни підтримують технологію DUB, яка надійно захищає каретковий вузол від потрапляння бруду всередину, що значно зменшує швидіксть зносу деталей.
| Характеристики: | |
| Сумісність: | Трансмісії 1x11/12 швидкостей |
| Зірка шатунів: | 32T |
| Матеріал зірки: | Сталь |
| Матеріал шатунів: | Алюміній |
| Довжина шатуна: | 175 мм |
| Лінія ланцюга (Chainline): | 49 мм |
| Q-фактор: | 172 |
| Стандарт кріплення: | DUB (діаметр валу 28.99 мм) |
| Кріплення зірок: | Direct mount (3 болти) |
| Колір: | Чорний |
Сумісні стандарти кареток:
- DUB BSA 73
- DUB BB30
- DUB PF30
- DUB PF 89.5/92
Особливості:
Зірка шатунів виготовлена за технологією X-Sync 2 яка забезпечує поліпшене утримання ланцюга, строк служби, а також знижує тертя та шум
Технологія DUB забезпечує кращу взаємодію між валом шатуна та підшипниками каретки. При цьому, каретковий вузол чудово захищений від потрапляння бруду та вологи всередину, що значно подовжує строк експлуатації компонентів
Не комплектується компонентами каретки
При покупке 2 и более позиций обратите внимание, что товары могут находиться на разных складах, поэтому такой заказ может быть разделен на несколько посылок. В случае такой покупки, просим предварительно уточнить ее комплектование у наших менеджеров.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sram |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние товара | Новый |
- Цена: 5 000 ₴






