
Велосипед ST 29" SPACE MARS DD FR рама-16" зелено-сріблястий 2025, S (150-165 см)
- В наличии
- Код: OPS-SP-29-089
7 794 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Год выпуска | 2025 |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | S (150-165 см) |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8 |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Гарантия | 3 місяці |
| Диаметр колес | 29" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Дополнительно | підніжка |
| Задний переключатель | RD-TZ50, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета/Трещотка | SKYS/CST 7Sp, 7 швидк., 14-28Т |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | 29" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Педали | зі світловідбивачі, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Передний переключатель | SKYS/Aimeigao FD-TZ30 |
| Покрышки | 29" x 2.10, SKYS/CST C1918 |
| Руль | Алюмiнiй, L 700 мм, чорний, RUIAN MD-А302 |
| Ручки переключения | Моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Седло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Состояние товара | Новый |
| Страна | Украина |
| Тип тормозов | Дисковые механические |
| Тормоза | механічні, 160мм, SKYS Power |
| Цвет | зелено-сріблястий |
| Цепь | 114 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
- Цена: 7 794 ₴

