
Велосипед AL 27.5" Formula MOTION DD FR рама-16" зелено-сірий 2025, S (150-165 см)
- В наличии
- Код: OPS-FR-27.5-253
11 180 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Год выпуска | 2025 |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | S (150-165 см) |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, SF-H25R |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-H25F |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колес | 27,5" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Дополнительно | підніжка |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Кассета/Трещотка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | 27.5" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, VLT GA18 |
| Педали | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P236 |
| Передний переключатель | SHIMANO FD-TZ500, 3x7 швидк. |
| Покрышки | 27.5" x 2.10, WANDA W2003 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 680 мм, чорний (матовий), RUIAN T-02 |
| Ручки переключения | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21 |
| Седло | CRO 2503-01 |
| Состояние товара | Новый |
| Страна | Украина |
| Тип тормозов | Дисковые механические |
| Тормоза | механічні, 160мм, YINXING DB-01 |
| Цепь | 110 лан., КМС Z7, 7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42Т, XH-B-AM012 |
- Цена: 11 180 ₴

