Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Год выпуска | 2025 |
| Количество скоростей | 21 |
| Размер рамы | XS (140-155 см) |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M001 |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колес | 26" |
| Для кого | Женские |
| Дополнительно | підніжка |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета/Трещотка | SKYS/Kangdi 7Sp, 7 швидк., 14-28Т |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | 26" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Педали | зі світловідбивачі, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Передний переключатель | SHIMANO FD-TZ500, 3x7 швидк. |
| Покрышки | 26" x 1,95, SKYS/CST C-1820 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 640 мм, чорний, MD-S302 |
| Ручки переключения | Моноблоки SHIMANO ST-EF500, 21 |
| Седло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Состояние товара | Новый |
| Страна | Украина |
| Тип тормозов | Дисковые механические |
| Тормоза | механічні, 160мм, SKYS Power |
| Цвет | Сиреневый |
| Цепь | 110 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
- Цена: 8 199 ₴


