Велосипед AL 20" Formula BLACKWOOD Vbr FR рама-11" малиновий 2025, 120-135 см
- В наличии
- Код: OPS-FR-20-103
8 987 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Велосипед AL 20" Formula BLACKWOOD Vbr FR рама-11" малиновий 2025, 120-135 смВ наличии
8 987 ₴
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Год выпуска | 2025 |
| Количество скоростей | 7 |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, Vbr, 28H, 14G, під гайку, SHUNFENG HB-03 |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 28H, 14G, SHUNFENG SF-HB03F-QR |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колес | 20" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Задний переключатель | SHIMANO RD-TY21GS, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Кассета/Трещотка | SHIMANO TZ-500, 7 швидк., 14-28Т |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | 20" Алюмiнiй, подвійний протиударний, 28H, 14G, HLQC-04 |
| Педали | Пластик |
| Покрышки | 20" x 1,95, WANDA P1023 |
| Размер рамы | 120-135 см |
| Руль | Високоміцна сталь, L 560 мм, чорний, RUIAN T-02 |
| Ручки переключения | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Седло | 245*155 мм, CRO 2363 |
| Состояние товара | Новый |
| Страна | Украина |
| Тип тормозов | Ободные |
| Тормоза | Алюмiнiй, H- 110мм, YINGXING YX-C228 |
| Цвет | Малиновый |
| Цепь | 104 лан., TEC C-8 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 32T, HX-E-AM046 |
- Цена: 8 987 ₴

