Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclone |
| Количество скоростей | 9 |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Вилка | Uding D5 Boost, вісь 15*110мм, хід 100мм, конусний шток, регулювання відскоку, алюмінієва |
| Винос | UUR, алюміній, ø31.8мм, довжина: 60/70мм |
| Втулка задняя | DH908TR 12х148, промислові підшипники, 32сп |
| Втулка передняя | SOLON передня: DH908TF 15х110 32сп |
| Диаметр колес | 29" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Задний переключатель | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9 швидкостей |
| Каретка | NECO B910. 73x113.5мм |
| Кассета/Трещотка | Shimano Cues CS-LG400-9, 9 швидкостей, 11-46T |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | DP27, алюмінієві, подвійні, можливо використовувати безкамерно, 32сп |
| Педали | VP-536 |
| Покрышки | Kenda K1153 29x2.35" |
| Размер рамы | M (160-175 см) |
| Руль | UUR, алюміній, ø31.8мм, ширина: 740мм |
| Ручки переключения | Shimano Cues SL-U4010-9R, 9 швидкостей |
| Седло | Selle Royal |
| Состояние товара | Новый |
| Тип тормозов | Дисковые гидравлические |
| Тормоза | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні, ротори 180/160 мм |
| Цепь | KMC |
| Шатуны | Prowheel CHARM-FD04S довжина шатуна 175мм, алюмінієві, 32T |
- Цена: 26 058 ₴


