Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyclone |
| Размер рамы | S (150-165 см) |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Вилка | Uding D3, хід 80мм, алюмінієва |
| Винос | UUR, алюміній, ø31.8мм, довжина 45мм |
| Втулка задняя | задня: SOLON DH-901 YR, промислові підшипники, 32сп |
| Втулка передняя | Передня: SOLON DH-901 YF |
| Диаметр колес | 26" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Задний переключатель | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9 швидкостей |
| Каретка | NECO. Картридж, промпідшипник, 68x115мм |
| Кассета/Трещотка | Shimano Cues CS-LG400, 9 швидкостей, 11-41T |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | HL, алюмінієві, подвійні, світловідбиваючі наліпки 32сп |
| Педали | VP-536 |
| Покрышки | Kenda K1047 26x2.35" |
| Руль | UUR, алюміній, ø31.8мм, ширина 700мм |
| Ручки переключения | Shimano Cues SL-U4000-9R, 9 швидкостей |
| Седло | CIONLLI |
| Состояние товара | Новый |
| Тип тормозов | Дисковые гидравлические |
| Тормоза | Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні, ротори 160/160 мм |
| Цепь | KMC X10 |
| Шатуны | Prowheel, довжина шатуна 165мм, алюмінієві, 32T |
- Цена: 21 930 ₴


