Велосипед вживаний в відмінному стані!
На зріст від 168-178 см
Розмір рами 52 см (розмір М)
Матеріал рами: алюмінієвий баттований Kona 6061
Вилка: Kona Verso Full Carbon Flat Mount Disc
Колеса: WTB KOM Light Team i25 TCS 700c
Система: SRAM Apex
Трансмісія: SRAM Apex 11spd
Гальма: TRP Spyre C з ротором 160 мм спереду та 160 мм ззаду
Підсідельний штир : Kona Thumb зі зміщенням 31,6 мм
Кермо: Kona Road Bar/Kona Road Stem
Передня шина: WTB Riddler TCS 700x45c
Задня шина: WTB Riddler TCS 700x45c
Сідло: WTB Вольт
Дзвоніть нам! З радістю відповімо Вам на усі запитання!
Наші магазини (великий вибір велосипедів за зниженими цінами):
м.Хмельницький, вул.Подільська, 93 (ТЦ "Подільський")
м.Хмельницький, вул.Курчатова, 20 (мкр-н Гречани, біля Нової пошти 7)
При покупке 2 и более позиций обратите внимание, что товары могут находиться на разных складах, поэтому такой заказ может быть разделен на несколько посылок. В случае такой покупки, просим предварительно уточнить ее комплектование у наших менеджеров.
| Основные | |
|---|---|
| Количество скоростей | 11 |
| Производитель | Apex |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Без амортизаторов |
| Вилка | Kona Verso Full Carbon Flat Mount Disc |
| Диаметр колес | 28" |
| Для кого | Мужские |
| Материал рамы | Алюминий |
| Покрышки | WTB Riddler TCS 700x45c |
| Размер рамы | M (160-175 см) |
| Руль | Kona Road Bar/Kona Road Stem |
| Седло | WTB Вольт |
| Состояние товара | Б/У |
| Тип тормозов | Дисковые механические |
| Тормоза | TRP Spyre C з ротором 160 мм спереду та 160 мм ззаду |
- Цена: 35 000 ₴









