-35%Велосипед SPARK AIR SHINE (колеса - 29", алюминиевая рама - 19")
- В наличии
- Код: 185366
21 696 ₴
14 104 ₴
Модель AIR SHINE
Розмір коліс 29"
Формат постачання В упаковці, зібраний на 80%
Тип велосипеда Гірський / MTB
Кількість швидкостей 11
Рама Алюмінієва
Вилка Повітряно-олійна алюмінієва
Манетка ліва Немає
Манетка права LTWOO SL-A11-X
Задній перемикач LTWOO RD-A11-X
Передній перемикач Немає
Касета / Тріскачка Касета
Гальмо переднє X-SPARK дискове гідравлічне MT-500
Гальмо заднє X-SPARK дискове гідравлічне MT-500
Рульова колонка NECO H156MP
Каретка картридж KENLI KL-08A
Винос МТВ алюміній 60 мм, +7 °, H = 40 мм
Гріпси ПВХ 125 мм
Гальмівні ручки X-SPARK модель MT-500
Тросики Передній – 930 мм; задній - 1650 мм
Педалі Платформи, алюмінієвий сплав, литі, NECO WP-625
Ободи Алюміній 2-х стінний 14G*36H
Покришки 29,5 * 2,2 KENDA K1047 з кольоровою смугою
Сідло Тип - MTB, матеріал - шкір.зам., кольорове нанесення на нього
Підсідельний штир 28,6х300mmх1,2T
Підсідельний затискач Алюмінієвий квік
Підніжка Складена
Дзвінок Немає в комплекті
Світловідбивачі Передній – білий / задній – червоний
Багажник Немає в комплекті
Маса нетто/брутто, кг 16/19
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spark |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Воздушно-масляная алюминиевая |
| Винос | МТВ алюминий 60 мм,+7°,H=40mm |
| Втулка задняя | SHUNGFEN M10*14G*32H*135*145 мм алюминиевая с эксцентриком |
| Втулка передняя | SHUNGFEN M9*14G*32H*100*108mm алюминиевая с эксцентриком |
| Задний переключатель | LTWOO RD-A11-X |
| Каретка | картридж KENLI KL-08A |
| Кассета/Трещотка | Кассета |
| Обода | Алюминий 2-х стенный 14G*36H |
| Педали | Платформы, алюминиевый сплав, литые, NECO WP-625 |
| Передний переключатель | Нет |
| Покрышки | 29,5*2,2 KENDA K1047 с цветной полосой |
| Руль | Ласточка, 620 мм (⌀ 22,2х25,4*1,2Т) |
| Ручки переключения | LTWOO SL-A11-X |
| Седло | Тип - MTB, материал - кож.зам., цветное нанесение на него |
| Шатуны | 1/2х3/32х24х34х42Tх170 мм*9/16", три звезды, черный, защита 170 мм |
- Цена: 14 104 ₴

