Велосипед 28" Leon HD-80 DD - легкий гібрідний велосипед для всіх випадків життя. На ньому і в похід можна поїхати, і на роботу, і по лісовій стежці прокотиться.
Рама зроблена з алюмінію - міцного і легкого матеріалу. А також плюсом буде те, що в місцях подряпин не з'являться іржа, і байк не втрачатиме зовнішній вигляд. До плюсів цієї рами можна віднести часткове внутрішнє проведення тросів. Якщо захочете встановити задній багажник – жодних проблем із цим не буде, всі кріплення є.
Гальма дискові механічні від компанії Tektro, мають хорошу модуляцію, а так само легко налаштовуються та обслуговуються.
Вилка жорстка, матеріал алюміній. На вилки є кріплення під установку переднього багажника.
Колеса діаметром 28 дюймів мають гарний накат не тільки через розмір і гуму.
Характеристики:
| Діаметр коліс | 28" |
| Рама | алюміній, сплав 6061, гідроформовані труби |
| Вилка | алюміній, жорсткий |
| Кермо | Алюмінієвий, "флет", батований, д. 31,8мм, ш. 640мм |
| Рульова колонка | NECO H148, 1,1 / 8, напівінтегрована |
| Винос | Zoom, алюміній, 90 мм |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 з пило-вологозахистом |
| Шатуни | PROWHEEL BURNER-201P 28-38-48 175мм з захистом вiд попадiння одягу |
| Передній перемикач | Microshift FD-M22 |
| Задній перемикач | MICROSHIFT RD-M36L |
| Ручки перемикання | Microshift TS39-8 L3 R8 |
| Касета/трещітка | Shimano CS-HG200-8 12-32T, касета |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Ланцюг | KMC Z8 |
| Ручки керма | Гума |
| Переднє гальмо | Дисковий механічний |
| Заднє гальмо | Дисковий механічний |
| Втулка передня | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Втулка задня | ARC MT-001R, 32H алюміній, пром. підшипник, ексцентрик |
| Ободи | Алюмiнiй, подвiйний, пiстонiрований |
| Шини | CST C-1446 700*40c |
| Гальма | Tektro MD-M280 160/160мм, дискові механічні |
| Підсідельний штир | Zoom, алюміній, 400 мм, д. 30,4мм |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем LEON |
| Педалі | FeiMing сталева протиковзка рамка |
| Вага (кг) | 13.5 |
| Вага велосипедиста, кг | до 110 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Год выпуска | 2022 |
| Количество скоростей | 24 |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Без амортизаторов |
| Вес | 13.5 |
| Вилка | алюминий, жесткий |
| Винос | Zoom, алюминиевый, 90 мм |
| Втулка задняя | ARC MT-001R, 32H алюминий, пром. подшипник, эксцентрик |
| Втулка передняя | ARC MT-001F, 32H алюминий, пром. подшипник, эксцентрик |
| Гарантия | 10 лет на раму, 18 мес. на оборудование. Действует сеть сервисных центров |
| Диаметр колес | 28" |
| Для кого | Мужские |
| Задний переключатель | Microshift RD-M36L |
| Каретка | Картридж, VP-BC73 с пыле-влагозащитой |
| Кассета/Трещотка | Shimano CS-HG200-8 12-32T, кассета |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюминиевый, двойной, пистонированный |
| Педали | FeiMing стальная нескользящая рамка |
| Передний переключатель | Microshift FD-M22 |
| Покрышки | CST C-1446 700*40c |
| Размер рамы | L (170-185 см) |
| Руль | Алюминиевый, "флет", баттированный, д. 31,8мм, ш. 640мм |
| Ручки переключения | Microshift TS39-8 L3 R8 |
| Седло | Комфортное с мягким наполнителем LEON |
| Состояние товара | Новый |
| Страна | Украина |
| Страна производителя | Украина |
| Тип тормозов | Дисковые механические |
| Тормоза | Дисковые механические |
| Цепь | KMC Z8 |
| Шатуны | PROWHEEL BURNER-201P 28-38-48 175мм с защитой от попадания одежды |
- Цена: 15 279 ₴


