Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність мотору
350
Напруга
36
Ємність батареї
7.5
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Год выпуска | 2024 |
| Материал рамы | Сталь |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Вилка | Амортизаційна, cталь |
| Винос | Високоміцна сталь, довжина: 80 мм, RUIAN RA-512 |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, SF-HB03F |
| Диаметр колес | 26" |
| Для кого | Женские |
| Каретка | Картридж, XuHua XH-08A |
| Кассета/Трещотка | TRI-DIAMOND FW-320BK, 1 швидк., 20Т |
| Обода | 26" х 17 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 12G, VLT HLQC-04 |
| Педали | Алюмiнiй, TENGHUI KW-P237 |
| Покрышки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Размер рамы | M (160-175 см) |
| Руль | Високоміцна сталь, L 650 мм, чорний, JIABAO JB-6845 |
| Седло | 260*180 мм, CRO 3033 |
| Состояние товара | Новый |
| Страна производителя | Украина |
| Тормоза | Алюмiнiй, H- 110мм, YINGXING YX-C228 |
| Цепь | 102 лан., TEC C410E, 1 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |
- Цена: 25 463 ₴


