
Велосипед уцінений AL 29" Leon TN-50 AM Hydraulic lock out HDD рама-21" сірий з чорним (м) 2022, XL (180-195 см)
- Нет в наличии
- Код: STK-LN-29-065
26 707 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерОписание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед уцінений AL 29" Leon TN-50 AM Hydraulic lock out HDD рама-21" сірий з чорним (м) 2022
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Год выпуска | 2022 |
| Количество скоростей | 10 |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Винос | Алюмiнiй, довжина: 50 мм, ZOOM TDS-D611-8FOV/ISO-M |
| Втулка задняя | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005R |
| Втулка передняя | Алюмiнiй, 32H, 14G, пром. підшипник, ARC MT-005F-15 |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Диаметр колес | 29" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Задний переключатель | MICROSHIFT RD-M6205GM, 10 швидк. |
| Каретка | PROWHEEL PW-BB73+ |
| Кассета/Трещотка | MICROSHIFT CS-H104, 10 швидк., 11-48Т |
| Обода | 29" х 24 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 32H, 14G, JHT HLQX-15 |
| Педали | AL |
| Покрышки | 29" x 2.20, MAXXIS IKON |
| Размер рамы | XL (180-195 см) |
| Руль | Алюмiнiй, L 720 мм, чорний, UNO HB-RB12L |
| Ручки переключения | Манетка прав. MICROSHIFT SL-M9505-R, 10 |
| Седло | YBT-K050 |
| Состояние товара | Новый |
| Страна | Украина |
| Тип тормозов | Дисковые гидравлические |
| Тормоза | гидравл., 160мм, Tektro HD-M285 |
| Цепь | 116 лан., КМС X10R, 10 |
| Шатуны | 36T, PROWHEEL CHARM-FD04S-TT |
- Цена: 26 707 ₴

