Електровелосипед Formula F-1 2022 — це міцний і функціональний гірський електровелосипед, призначений для універсального використання та оснащений передовими компонентами для комфорту та продуктивності. Рама електровелосипеда виготовлена з легкого алюмінію з внутрішньою прокладкою тросів. Еластомерна вилка з ходом 100 мм і з блокуванням забезпечує зручну амортизацію та контроль на різноманітних трасах.
Формула F-1 оснащена потужним редуктором потужністю 500 Вт, який дозволяє розвивати максимальну швидкість до 40 км/год. Електричний привід розташований у задній частині велосипеда, а стема асистування педалюванню (PAS) робить його ще ефективнішим. Акумулятор 48 В і 12,5 Аг від LG забезпечує запас ходу до 65 км на одному заряді.
Велосипед має 21 передачу завдяки компонентам Shimano FD-TY500 і Shimano TX800 Tourney, а також перемикачам L-TWOO A2 SL-V4007 L3 R7. Механічні дискові гальма 160/160 мм гарантують надійне і безпечне гальмування в будь-яких умовах.
Formula F-1 2022 – ідеальний вибір для тих, хто шукає якісний електровелосипед для активного відпочинку та повсякденних поїздок містом та передмістям. Цей електровелосипед задовольнить потреби як новачків, так і досвідчених велосипедистів завдяки своїй надійності, комфорту та універсальності.
Українське виробництво та якість гарантують тривале використання велосипеда, включаючи гарантію на раму 10 років, обладнання 18 місяців та електрообладнання 12 місяців.
При покупке 2 и более позиций обратите внимание, что товары могут находиться на разных складах, поэтому такой заказ может быть разделен на несколько посылок. В случае такой покупки, просим предварительно уточнить ее комплектование у наших менеджеров.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Год выпуска | 2022 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Хардтейл |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Винос | Алюміній 80мм |
| Втулка передняя | Shunfeng SF-A210F, 32H алюминий, пром. подшипник, эксцентрик |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, 12 міс. На електроустаткування. Діє мережа сервісних центрів. |
| Диаметр колес | 29" |
| Для кого | Женские|Мужские|Унисекс |
| Дополнительно | подножка (опорная стойка) |
| Задний переключатель | Shimano TX800 Tourney |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/Трещотка | Shimano MF-TZ500-7, 7K трещітка |
| Количество скоростей | 21 |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 36H |
| Педали | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | Shimano FD-TY500 |
| Покрышки | Wanda 29X2.10 універсальний протектор |
| Размер рамы | XL (180-195 см) |
| Руль | Ергономічного типу, посилений, сталь, 660 мм д.31,8мм |
| Ручки переключения | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Состояние товара | Новый |
| Страна производителя | Украина |
| Тип тормозов | Дисковые механические |
| Тормоза | Дискове механічне |
| Цепь | KMC Z-7 |
| Шатуны | Prowheel алюм. 24/34 / 42T з захистом від попадання одягу |
- Цена: 30 905 ₴


