
Велосипед уцінений з електроприводом 26" ST Dorozhnik eLUX Vbr FR рама-17" 36B 13А*г 500Вт сливовий (матовий) 2026
- Немає в наявності
- Код: STK-D-26-468
31 307 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Рік випуску | 2026 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 26" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Ободні |
| Колір | сливовий (матовий) |
- Ціна: 31 307 ₴

