
Велосипед AL 29" Formula ZEPHYR 1.0 DD CS рама-21" червоно-сріблястий 2024, XL (180-195 см)
- В наявності
- Код: OPS-FR-29-268
16 149 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Рік випуску | 2024 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр коліс | 29" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Розмір рами | XL (180-195 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Колір | червоно-сріблястий |
- Ціна: 16 149 ₴

