
Велосипед AL 29" Discovery BASTION DD CS рама-17" коричневий 2025
- В наявності
- Код: OPS-DIS-29-199
9 758 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Рік випуску | 2025 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 26" |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
- Ціна: 9 758 ₴

