-40%влевовправо
Велосипед SPARK X900 (колеса - 29", алюмінієва рама - 19"), L (170-185 см)
- В наявності
- Код: 185368
17 396 ₴
10 414 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 16/19 |
| Вилка | Амортизаційна з прелоадом і локаутом |
| Вінос | МТВ алюміній 60 мм,+7°,H = 40 mm |
| Втулка задня | SHUNGFEN M10*14G*32H*135*145 мм алюмінієва з ексцентриком |
| Втулка передня | SHUNGFEN SHUNGFEN M9*14G*32H*100*108mm алюмінієва з ексцентриком |
| Діаметр коліс | 29" |
| Задній перемикач | LTWOO RD-A11-X |
| Каретка | картридж KENLI KL-08A |
| Кассета/Трещотка | касета |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Алюміній 2-х стінний 14G*36H |
| Педалі | Платформи, алюмінієвий сплав, литі, NECO WP-625 |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | 27,5*2,2 KENDA K1047 |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Кермо | Ластівка, 620 мм (| 22,2х25,4*1,2Т) |
| Ручки перемикання | LTWOO SL-A11-X |
| Сідло | Тип — MTB, матеріал — шкір.зам., кольорове нанесення на нього |
| Стан товару | Новий |
| Тип гальм | Дискові гідравлічні |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170 мм*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
- Ціна: 10 414 ₴









