
Велосипед AL 27.5" Formula MOTION DD FR рама-16" темно-сірий 2026
- В наявності
- Код: OPS-FR-27.5-297
11 726 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Рік випуску | 2026 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 27,5" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 11 726 ₴

