
Велосипед AL 29" Formula MOTION DD FR рама-17" зелений 2026
- В наявності
- Код: OPS-FR-29-417
11 795 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Рік випуску | 2026 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 29" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
- Ціна: 11 795 ₴

