
Велосипед AL 29" Formula ZEPHYR 3.0 DD CS рама-19" синій 2026
- В наявності
- Код: OPS-FR-29-445
11 174 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Рік випуску | 2026 |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 29" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
- Ціна: 11 174 ₴

