
Велосипед AL 26" Formula ALPINA DD FR рама-15" рожево-синій 2026
- В наявності
- Код: OPS-FR-26-805
11 106 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Рік випуску | 2026 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 26" |
| Для кого | Жіночі |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Колір | рожево-синій |
- Ціна: 11 106 ₴

