Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед SPARK TRACKER (колеса - 26", алюмінієва рама - 13")
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | XS (140-155 см) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вилка | Амортизаційна з прелоадом і локаутом |
| Вінос | МТВ 80 мм, алюміній |
| Втулка задня | SHUNGFEN HB25R на промпідшипнику |
| Втулка передня | SHUNGFEN HB25F на промпідшипнику з віссю з ексцентриком |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задній перемикач | SHIMANO TY300 |
| Каретка | картридж KENLI |
| Кассета/Трещотка | Трещетка |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Алюміній 2-х стінний 14G*36H |
| Педалі | Алюмінієві WP-625 |
| Передній перемикач | SHIMANO TZ30 |
| Покришки | SPARK 26*2,125 |
| Кермо | ластівка, 620 мм (| 22,2х25,4*1,2Т) |
| Ручки перемикання | SHIMANO EF500-7 |
| Сідло | тип — MTB, матеріал — шкір.зам, кольорове нанесення на нього |
| Стан товару | Новий |
| Шатуни | 1/2х3/32х24х34х42Tх170мм*9/16", три зірки, чорний, захист 170 мм |
- Ціна: 7 028 ₴

