Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Discovery Amulet ST – цей велосипед початкового рівня для поїздок будь-якими дорогами з твердим покриттям, а також легким бездоріжжям.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Рік випуску | 2021 |
| Виробник | Attack |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Без амортизаторів |
| Вилка | Ригідна, Сталева, жорстка |
| Втулка задня | Сталева, кулькові підшипники, 14G, 36H |
| Втулка передня | Сталева кулькові підшипники, 14G, 36H |
| Діаметр коліс | 27,5" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Задній перемикач | SUNRUN RD-HG-40A |
| Каретка | Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1 |
| Кассета/Трещотка | Falcon 14-28T, 7 швидкостей |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Алюмінієві, одностінні |
| Педалі | пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Покришки | Wanda 27.5x2.125" |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Кермо | Сталевий, ергономічного типу, посилений |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Стан товару | Новий |
| Тип гальм | Ободні |
| Гальма | V-brake |
- Ціна: 6 093 ₴


