Велосипед AL 29" SPACE MERCURY DD FR рама-18" помаранчево-синій 2025
- Немає в наявності
- Код: OPS-SP-29-051
8 041 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерВелосипед AL 29" SPACE MERCURY DD FR рама-18" помаранчево-синій 2025Немає в наявності
8 041 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед AL 29" SPACE MERCURY DD FR рама-18" помаранчево-синій 2025
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2025 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 29" |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Колір | помаранчево-синій |
- Ціна: 8 041 ₴

