19” рама підходить на зріст від 168 до 180 см. 21” рама підходить на зріст від 178 до 192 см. Рама та амортизаційна вилка велосипеда виконана з високоміцної сталі, що робить велосипед з одного боку надійнішим, але і з іншого важчим за алюмінієві аналоги. У 2022 році велосипед отримав нове якісне навісне обладнання компанії L-TWOO та Трансмісія 21 швидкісна, що дозволяє без будь-яких проблем заїжджати на різні гірки та височини. Дискові механічні гальма роблять поїздку не тільки комфортною, а й безпечною. Велосипед розрахунків на велосипедиста вагою до 110 кг. Пропонуємо різні види оплати та доставки велосипедів!
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Рік випуску | 2022 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 18,4 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 29" |
| Для кого | Чоловічі |
| Додатково | підніжка (опорна стійка) |
| Задній перемикач | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/Трещотка | 14-28 7-шв |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Покришки | Wanda 29x2,125 |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Кермо | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 680 мм |
| Ручки перемикання | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 275*162mm Discovery |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Дискове механічне |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 7 702 ₴


