Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 26" Formula ATLAS AM2 Vbr з крилом Pl 2022
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Рік випуску | 2022 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Двопідвіс |
| Вага | 18.7 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Вінос | Сталь 80 мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H, передній ексцентрик |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 26" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Додатково | підніжка (опорна стійка); брудозахисні крила |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, індексний |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/Трещотка | Shimano TZ500-7, 7K зірочки задні |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | SUNRUN QD-35 |
| Покришки | Wanda 26X2.10 універсальний протектор |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Кермо | Ергономічного типу. Надміцна сталь. Ширина 680 мм |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS35 (гріпшіфти) |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Ободні |
| Гальма | Обідне |
| Колір | світло-сірий (м) |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 8 024 ₴


