Велосипед 26" Discovery RIDER AM DD 2022 чорно-червоний м XS (140-155 см)
- Немає в наявності
- Код: OPS-DIS-26-523
7 133 ₴
Велосипед 26" Discovery RIDER AM DD 2022 чорно-червоний м XS (140-155 см)Немає в наявності
7 133 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
13" рама підходить на зріст від 135 до 160 см.
16" рама підходить на зріст від 150 до 170 см.
< span id="docs-internal-guid-13559a36-7fff-873a-98cc-6903debfe06f">
>При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Рік випуску | 2022 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | XS (140-155 см) |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 16,7;17 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 26" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Додатково | підніжка (опорна стійка) |
| Задній перемикач | SUNRUN 7-шв |
| Каретка | Розбірна, квадрат |
| Кассета/Трещотка | 7-шв 14-28, індексна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A |
| Покришки | Wanda 26x1,95 |
| Кермо | Ергономічний тип. Високоміцна сталь. Ширина 640 мм |
| Ручки перемикання | Sypo AC-N08, моноблоки |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 275*162mm Discovery |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Дискове механічне |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 7 133 ₴

