< span style="background-color: transparent; color: rgb(0, 0, 0); із високоміцної сталі, що робить велосипед з одного боку надійним, але водночас дуже важким. У 2022 році велосипед отримав нове якісне навісне обладнання компанії L-TWOO та заживши нові фарби. 21 швидкісна трансмісія дозволяє без будь-яких проблем заїжджати на різні гірки та височини. Обідні гальма роблять поїздку не тільки комфортною, але і безпечною. color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial; font-size: 11pt; white-space: pre-wrap;"> Байк розрахований на велосипедиста з вагою до 100 кг. У комплекті з велосипедом йде підніжка, брудозахисні крила та катафоти. передніх ліхтарів з вбудованими електронними дзвінками, що дозволить вам бути більш помітним.
; font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;"> Пропонуємо різні види оплати та доставки велосипедів! Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Рік випуску | 2022 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Двопідвіс |
| Вага | 18.4 |
| Вилка | Пружинно-recreation, хід 50мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 26" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Додатково | підніжка (опорна стійка); брудозахисні крила |
| Задній перемикач | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/Трещотка | 14-28 7-ск |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Покришки | Wanda 26X2.10 універсальний протектор |
| Розмір рами | M (160-175 см) |
| Кермо | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 680мм |
| Ручки перемикання | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Ободні |
| Гальма | ободні V-brake |
| Шатуни | сталь, 24*34*42T з захистом від попадання одягу |
- Ціна: 7 772 ₴


