Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 29" Discovery RIDER AM DD 2022
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Рік випуску | 2022 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 18 |
| Вилка | Пружинно-recreation, хід 50мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 29" |
| Додатково | підніжка (опорна стійка) |
| Задній перемикач | SUNRUN 7-ск |
| Каретка | Розбірна, квадрат |
| Кассета/Трещотка | 7ск — індексна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | алюміній, подвійний |
| Педалі | пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | SUNRUN QD-35 |
| Покришки | Wanda 29x1,95 |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Кермо | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 640мм |
| Ручки перемикання | Sypo AC-N08, моноблоки |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | дискові механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |
| Колір | темно-сріблястий з червоним (м) |
| Шатуни | сталь, 24*34*42T з захистом від попадання одягу |
- Ціна: 7 253 ₴


