SPACE - це велосипед, що народжений в Україні, відзначений високим стандартом та інноваційними рішеннями. З його алюмінієвою рамою розміром 19", діаметром коліс 27,5" і хардтейл-амортизацією він готовий завоювати будь-який маршрут.
Високоякісна пружинно-еластомірна вилка з ходом 50 мм робить поїздку максимально комфортною, а ергономічний руль та алюмінієвий виніс забезпечують ефективне керування. Завдяки передньому перемикачу Shimano FD-TZ500, задньому перемикачу Shimano RD-TZ500 (7 швидкостей) та моноблокам перемикання Shimano ST-EF500, ви отримаєте швидке та точне перемикання передач.
З семишвидкісною індексною касетою 14- сталевими шатунами з захистом від одягу ви зможете адаптувати велосипед до будь-яких умов маршруту. Прокатитися на двостінчастих алюмінієвих ободах 14G 36H із протиударним покриттям та универсальним протектором CST C-1820 27,5X1.95, який забезпечить вам відмінне зчеплення з дорогою.
SPACE не тільки забезпечить вас комфортом завдяки зручному сидінню та під стійці опірній), але і гарантує надійність завдяки 10-річній гарантії на раму та 18 місяцям на обладнання. Вибирайте SPACE та насолоджуйтесь безмежною свободою кожної подорожі!
При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2024 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 15 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Вінос | Алюміній 80мм |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Гарантія | 3 місяці |
| Діаметр коліс | 27,5" |
| Для кого | Жіночі (1962 рік) |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Задній перемикач | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/Трещотка | 7-шв 14-28, індексна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | CST C-1820 27,5X1.95 універсальний протектор |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Ручки перемикання | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Дискове механічне |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 7 968 ₴


