SPACE - це велосипед, який народився в Україні, який вражає своєю унікальністю та високою якістю. З алюмінієвою рамою розміром 20", діаметром коліс 29" і хардтейл-амортизацією вин готовий до великих подорожей та захоплюючих пригод.
Високоякісна пружинно-еластомірна вилка з ходом 50 мм робить шкірну поїздку комфортною, а ергономічне руль та алюмінієвий виніс дозволяють ефективно керувати велосипедом. З переднім перемикачем L-TWOO FD-V5008L, заднім перемикачем L-TWOO A3 RD-V4008-M-2 (8 швидкостей) та моноблоками перемикання L-TWOO ST-TX4008 3*8 ви отримаєте швидке та точне перемикання передач.
>З семишвидкісною касетою 24 швидкостей та міцними сталевими шатунами з захистом від одягу, ви зможете легко адаптувати велосипед до різних умов маршруту. Поїздка на підвійних алюмінієвих ободах 14G 36H з антиударним покриттям та покришками KENDA K-1153 29x2,1 надійність завдяки 10-річній гарантії на раму та 18 місяцям на обладнання. Вибирайте SPACE та насолоджуйтесь вільними та захоплюючими поїздками!
При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2024 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 16 |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Вінос | Алюміній 80мм |
| Втулка задня | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H |
| Втулка передня | Алюміній, кулькові підшипники, 14G 36H, ексцентрик |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Діаметр коліс | 29" |
| Для кого | Чоловічі |
| Додатково | підніжка (стійка опiрна) |
| Задній перемикач | L-TWOO A3 RD-V4008-M-2, 8ск |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | Пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | L-TWOO FD-V5008L |
| Покришки | KENDA K-1153 29x2,1 |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Кермо | Ергономічного типу, посилений, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Ручки перемикання | моноблоки L-TWOO ST-TX4008 3*8 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмiр: 280*160mm |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Країна виробника | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Дискове механічне |
| Шатуни | сталь, 24 * 34 * 42T з захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 8 005 ₴


