Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 29" SPACE MARS (036) AM DD тріскачка рама- " 2024
При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 17 |
| Вилка | Пружинно-recreation, хід 50мм |
| Вінос | Aluminium, 80mm |
| Втулка задня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Втулка передня | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Діаметр коліс | 29" |
| Для кого | Чоловічі |
| Задній перемикач | Aimeigao RD-TZ50 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/Трещотка | Тріскачка 14-28 зубців, 7 швидкостей |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Дворічний, алюм. протиударний обід 14G 36H |
| Педалі | пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передній перемикач | Aimeigao FD-TZ30 |
| Покришки | Wanda 29X2.10 універсальний протектор |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Кермо | Сталь Довжина керма, мм 680 |
| Ручки перемикання | Aimeigao EF-51 |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, 280х160mm |
| Стан товару | Новий |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Mechanical disc brake, 160mm rotors |
| Шатуни | сталь, 24х34х42T, із захистом від потрапляння одягу |
- Ціна: 7 256 ₴


