Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед ST 29" SPACE MARS DD FR рама-20" зелено-сріблястий 2025
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Рік випуску | 2025 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вага | 100 кг |
| Діаметр коліс | 29" |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір рами | L (170-185 см) |
| Стан товару | Новий |
| Країна | Україна |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Колір | зелено-сріблястий |
- Ціна: 7 826 ₴


