-21%влевовправо
Велосипед гірський 27,5" Outleap GRACE EXPERT S 2021, рожевий
- В наявності
- Код: UER8FDCBF44A654.192
23 800 ₴
18 737 ₴
+380 (68) 500-10-02
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Grace – витончена сторона спорту. Полегшена батована рама із застосуванням гідроформінгу спокушає своїми граціозними вигинами. За функціоналом Grace готова задати спеку по лісових трейлах або на трасі XC.
При покупці 2 і більше позицій зверніть увагу, що товари можуть знаходитись на різних складах, через що таке замовлення може бути розділене на декілька посилок. У випадку такої покупки, просимо попередньо уточнити її комплектування у наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Рік випуску | 2021 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Розмір рами | S (150-165 см) |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Хардтейл |
| Вилка | SR Suntour XCT30 - HLO, 100 мм ходу, блокування |
| Вінос | DTS-37A, алюміній, довжина 60 мм, кут 7° |
| Втулка задня | Quando, алюмінієвий корпус, насипний підшипник, барабан |
| Втулка передня | Quando, алюмінієвий корпус, насипний підшипник |
| Діаметр коліс | 27,5" |
| Для кого | Жіночі |
| Задній перемикач | microSHIFT XLE RD-M62L |
| Каретка | NECO B910-V, вісь-квадрат 119 мм |
| Кассета/Трещотка | Sunrace CSMS2 10 у.е., 11-42T |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | алюміній, подвійний, 32H |
| Педалі | FP-836 пластик |
| Покришки | Chaoyang H-5129 27.5х2.0 |
| Кермо | алюміній, ширина 700 мм, підйом 20 мм |
| Ручки перемикання | microSHIFT XLE SL-M850-10R, тільки права |
| Сідло | KASHIMA TK-3700F |
| Стан товару | Новий |
| Тип гальм | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Zoom HB-875, гідравлічний, 160 мм |
| Ланцюг | KMC Z9 |
| Шатуни | Topwheel SR-11-D, зірка 34T, довжина 170 мм |
- Ціна: 18 737 ₴


